KONTAKT

Alu Trans System Sp. z o.o.

 

Siedziba i Zakład Produkcyjny Nr 1
ul. Logistyczna 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
fax 71 734 55 29
biuro@alutranssystem.pl 

 

 

 

Zakład Produkcyjny Nr 2
(teren Grupy Kęty S.A.)
ul. Kościuszki 111
32-650 Kęty

    

 

 

NIP: 549-20-70-344
Regon: 357160230
KRS nr: 0000038984
Kapitał zakładowy 7 000 000 PLN

 


Dział Sprzedaży:
sprzedaz@alutranssystem.pl                     

Kierownik Działu Obsługi Klienta


Robert Dobrowolski
+71 734 55 22

+48 664 090 476
rdobrowolski@grupakety.com 
 

 

 

 

Region I
                                        
Product Manager
Sławomir Sadowski
+48 664 776 522
ssadowski@grupakety.com 


BOK
Renata Stachowska

+71 734 55 26
+ 48 662 038 611

rstachowska@grupakety.com

         

Bielany Wrocławskie        

Region II

Product Manager
Grzegorz Pawlisz
+48 795 485 141
gpawlisz@grupakety.com

 

BOK
Kamil Szwaja

+33 844 61 45
+48 668 635 383
kszwaja@grupakety.com   

 

Kęty              

Region III

Dyrektor Handlowy
Robert Szumacher
+48 664 118 206
rszumacher@grupakety.com

 

BOK
Beata Snowyda

+71 734 55 21
+48 795 485 105
bsnowyda@grupakety.com 


Bielany Wrocławskie


 

 

 



Dział Zakupów:

Specjalista ds. Zakupów  
Wojciech Ragan 
tel.+48 664 118 207               
wragan@grupakety.com   

 

 

Mapa dojazdu:

Bielany Wrocławskie


Pokaż Bielany Wrocławskie na większej mapie

 

 


 

Mapa dojazdu:   

Kęty 


Pokaż Kęty na większej mapie

 

 

 

 

 

 
© Copyright Alu Trans System Sp. z o.o.